Shipping & Returns

Vítejte v našem internetovém obchodě! 1. Náš standardní zásilku přes EMS. Dodací lhůta 6-8 dny.
2. Ujistěte se, že předtím, než budete platit dodací adresu, prosím, nechte své kontaktní telefonní číslo. Dejte zjistit platnou e-mailovou adresu a e-mail poté, co jste si koupili jeden z těchto informací.
3. Package tranzitní doba obvykle trvá asi 6-8 dnů v závislosti na místě určení, svátcích a faktory mimo kontrolu poštovních služeb. Pokud dojde ke zpoždění, prosím více trpělivosti.
4. Přepravní podmínky:
Dáváme zdarma Mezinárodní dodávky express je vybaven na světě, s číslem zásilky a potvrzení potřebné. Objednávky lze sledovat:
EMS: http: //www.ems.com.cn/
Vstupem na tyto stránky pro vaši zemi, zadejte číslo stopy, můžete zkontrolovat stav.
Neváhejte nás kontaktovat.
Používáním našich stránek souhlasíte s podmínkami použití a našich prodejen politik. Každý nákup před jakoukoli formou, přečtěte si prosím pozorně. Nejsme zodpovědní za klienty v důsledku zneužití našich webových stránek z jakékoliv odpovědnosti! Děkuji za pochopení.

zásilku
Obvykle jsme loď do 24 hodin, pokud --71 objednané zboží na skladě. Upozorňujeme, že naše zásoby se neustále mění a nemůžeme zaručit, že všechny výrobky na našich stránkách jsou skladem v době nákupu. Pokud je vaše objednávka není na skladě, budeme neprodleně kontaktovat prostřednictvím e-mailu, ano, uveďte prosím platnou e-mailovou adresu, kontakt s nimi. Pokud je výrobek out budou muset 2-3 dnů na zpracování objednávek.

Všechny naše produkty se dodávají s EMS, USPS, DHL a TNT. Za to, že odeslání objednávky poskytneme vám sledovací číslo a sledovací metody dostávat svou e-mailovou adresu, můžete zkontrolovat stav vaší objednávky.

Vrácení a výměna informací politika
Důvodem může přijmout následující výměnu: jsme si objednali odeslán do bodu (bodů) v řádně. Produkt (y) je / jsou přeběhl. Jsme v 24 hodin, když dostanete balíček, kontaktujte nás. Pomůžeme vám zpět. Produkt (y) je / není správnou velikost; V tomto případě, pokud obdržíme položky zpět, velikost je v pořádku, uděláme stejnou položku zpět k vám. Pokud ne, upozorňujeme, že budete potřebovat vaše položky dodávané do našeho skladu na vaše náklady. Pokud jste projekt, nový projekt nebo nový reorganizace zůstávají rozměry. Připíšeme $ 35 poštovné pro nový projekt. Pokud si nepřejete, aby vaše položky se vrátil do našeho skladu.

návratové politiky
V případě špatných kusů, obraťte se na nás během 24-48 hodin, dostanete balíček. Pomůžeme vám zpět. Dodatečné Freight Exchange (znovu a znovu), jdou k tíži zákazníka. Pokud nejste spokojeni s výrobkem, zaplatí zákazník zpáteční náklady a dopravu z našeho skladu.

Zeptat se. Není to jen "beat box knihovnu" Při přepravě zboží. časový nezávislé externí box nainstalovat. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na adrese (adresa nemůže být obrácena).

Zpáteční adresa bude zaslán na vás, ale obraťte se na nás v popředí.

Držíme položky vrátili kontroly s cílem ověřit, že produkt je poškozen, právo užívat nebo upravit. V případě, že návrat není v resalable stavu, budete platit poštovné vrácenou vaší kreditní karty a bije bude. pay Kupující za přepravní náklady na většině výrobku zpět do obchodu a dopravě bude přidána ke všem výměnám. Účtujeme 30% úhradu nákladů a doplnění stavů poplatek. Po dosažení o náhradě dokumenty vrácené zboží bude umístěno bezprostředně kreditní karty.

Back
Copyright @2017 www.zonagama.cz Inc. oblečení Levné